0
0
0

Ditec Valor HH-HS

Новинка
Ditec Valor HH-HS
Відгуки:
(0)
  • Код товару: 00206
  • Наявність: Предзаказ

НАЙБІЛЬШ ВАЖЛИВІ ПЕРЕВАГИ НОВІТНЬОЇ ТЕХНОЛОГІЇ

Ditec Valor HH являє собою систему автоматики для дверей з герметичним закриттям по всіх чотирьох сторонах. При закритті полотно таких дверей рухається вертикально і горизонтально, втискаючись в ущільнювач по всьому периметру рами і уздовж підлоги.


Ditec Valor HS - це система автоматики для дверей з герметичним закриттям по вертикалі і напівгерметичними закриттям по горизонталі: полотно двері забезпечує часткове ущільнення, впритул до вертикальних відкосів і в стик з порогом.

Характеристика

Абсолютно безшумна робота

Завдяки антивібраційним ущільнювачів всі моделі працюють дуже тихо і ідеально підходять для установки в місцях, де комфорт, тиша і теплий прийом - необхідні і невід'ємні вимоги.


Максимальний рівень гігієнічності

Округлена спрямовуючі і безгвинтові видимі головки не сприяють осіданню пилу і спрощують прибирання. 

Автоматичні двері повинні забезпечувати свободу руху, абсолютну гігієну та безпеку як для пацієнтів, так і для працівників закладів охорони здоров'я, без безпосереднього контакту з самими дверима.


Весь асортимент лінійки повністю задовольняє цим вимогам.


Максимальна безпека

У систему автоматики можна вбудувати приховані датчики руху. В результаті вони не сприятимуть осідання пилу на елементах, що знаходяться за межами направляючої.


Максимальна потужність

Модель HS повністю задовольняє вимогам рентгенологічного відділення, в якому рухливі стулки захищені від рентгенівського випромінювання свинцевим покриттям значної маси.


Максимальна різноманітність обробки

Автоматика для вхідних дверей Ditec Valor HS і Ditec Valor HH пропонується у всіх кольорах шкали RAL, з анодованим покриттям (від природного сріблястого до полірованого титанового кольору) з панелями, покритими ламінатом високого тиску в палітрі кольорів Abet / Print.


Ditec Valor HS і Ditec Valor HH також можуть бути оснащені напрямними з нержавіючої сталі AISI 304 і стулками кольору скотч-брайт.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.