0
0
0

Ditec Valor

Новинка
Ditec Valor
Відгуки:
(0)
  • Код товару: 00218
  • Наявність: В наявності
66 500.00 грн.
Знайшли дешевше?
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Ditec Valor займає верхню позицію в асортименті компанії Entrematic.

Універсальний продукт для створення закінченої системи: від Valor L і P для найвимогливіших комерційних областей застосування, телескопічною Valor T для широких воріт і до Valor R для безпечних, надійних дверей, що відкриваються і закриваються на шляхах евакуації.


Сучасні технології, електронна панель управління з налаштуваннями, саморегульований час відкриття і наскрізного проходу, датчики безпеки вбудовані в кришку - все це характерні ознаки Ditec Valor - закінченою, надійної (перевіреною 1 млн циклів) і безпечної (затвердженої TÜV) системою автоматики.

Характеристика

Різні робочі ситуації

Розсувні двері Ditec Valor особливо рекомендується для важких умов безперервної експлуатації, наприклад, в громадських місцях, великих торгових центрах і аеропортах, тобто там, де великий трафік висуває підвищені вимоги до експлуатації.


Саморегулювання відкриття дверей

У місцях з великим перехідним трафіком Ditec Valor збільшує час автоматичного відкриття, а в разі безперервного потоку людей, утримує прохідні двері частково відкритими.


Створена бути універсальним закінченим рішенням, система пропонує ряд ексклюзивних, важливих функцій, які роблять її придатною для різноманітних умов експлуатації: 

передова електроніка

автоналаштування часу автоматичного відкриття

автоналаштування відкриття для безперервного проходження

вбудовані датчики безпеки

електронна друкарська плата MP1

тиха робота

можливість індивідуальної установки для всіх моделей (за винятком Ditec Valor L и P) 

широкий вибір аксесуарів

блок керування

вбудоване або дистанційне керування

окремі рамки.

Системи аварійного виходу: коли кожна секунда має значення

Ditec Valor забезпечує надійне відкриття і закриття, зокрема вздовж шляхів евакуації. Пропонуються рішення двох типів: системи виходу в надзвичайних ситуаціях і системи з резервуванням. Двері з системою виходу в надзвичайних ситуаціях має ті ж функції, що і стандартна автоматичні двері. Однак у надзвичайній ситуації користувачі можуть вручну відкрити стулки двері і при необхідності напівзакріплені бічні стулки в напрямку виходу. З цією системою стулки відкриваються як орні, даючи більше простору для проходу, яке майже дорівнює ширині цілої двері.


В системі другого типу застосовується принцип резервування електричних і електромеханічних компонентів шляхом періодичної перевірки роботи всієї системи.


Сертифіковані TÜV функції для роботи в надзвичайних ситуаціях на шляхах евакуації.

Блок управління і всі аксесуари розроблені таким чином, щоб гарантувати відкриття дверей в наступних випадках:


надзвичайна ситуація

відключення електроживлення

частковий або повний вихід системи з ладу або несправність.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.