0
0
0

Глибока інтеграція Milesight з Network Optix (Nx)

Глибока інтеграція Milesight з Network Optix (Nx)

Компанія Milesight завжди надавала пріоритет технологічним інноваціям та співпраці із партнерами з метою надання нашим клієнтам більш корисного та потужного інтегрованого рішення.

Цього разу ми тісно попрацювали з Network Optix і завершили повну інтеграцію передових функцій, таких як передові технології Milesight VCA Events, AI LPR і відстеження об'єктів. 

Інтеграція підтримується в v5.1 Beta версії Nx VMS. Для отримання додаткової інформації про версію, будь ласка натисніть тут


Інтелектуальна система VCA всієї лінійки камер Milesight, включаючи камери зі штучним інтелектом і без, тепер сумісна з системою відеоспостереження Nx Witness VMS. Користувачі можуть встановлювати правила подій на основі Milesight VCA для кожної камери відповідно до потреб. Всі тривожні сповіщення про події VCA будуть відображатися в режимі реального часу на інтерфейсі прямого перегляду Nx Witness для інформування охоронців, забезпечуючи більш безперебійну роботу для проактивного моніторингу безпеки.
Інтелектуальна, дорожня, радарна камера Milesight + Nx


Повна інтеграція між інтелектуальною дорожньою камерою Milesight  і Nx Witness VMS забезпечує максимальну зручність використання унікальних і вдосконалених функцій LPR від Milesight.     
Тепер користувачі можуть отримувати інтуїтивно зрозумілі і точні результати розпізнавання, отримані від інтелектуальних дорожніх камер Milesight в Nx Witness.
Крім того, це дозволяє швидко шукати ціль за номером або різними атрибутами транспортного засобу, включаючи тип, колір і т.д. Крім того, цього разу в Nx Witness також інтегрована інтелектуальна дорожня радарна камера Milesight AI, що означає, що в рамках однієї інтегрованої системи можна досягти стабільного визначення швидкості та напрямку руху в режимі 24/7.

Коментарі
Схожі статті
21.08.2020
Milesight повністю інтегровано до NX Witness!
Milesight повністю інтегровано до NX Witness!
Milesight тепер повністю інтегрований до Nx Witness 3.1!IP відеокамери Milesight - це кращий в своєму класі продукт для IP відеоспостереження. Якість зображення, простота установки, відмінний дизайн і трирічна гарантія залишають конкурентів далеко по..
Рекомендовані товари
Акція
0
8 026.00 грн.
Передзамовлення